Preču saņemšana nākamajā darbadienā!

  • Šobrīd noliktavā ir pieejamas visu veidu kontaktlēcas, acu pilieni un kontaktlēcu konteineri. Preču piegādes laiks ir līdz vienai darbadienai jeb 24 stundu laikā, tas norādīts arī preces aprakstā.
  • Ja Jūsu pasūtījums tiks veikts darbadienā līdz plkst. 15:00, tad Jūsu sūtījums tiks izsūtīts tajā pašā dienā.
  • Ja Jūsu pasūtījums tiks veikts darbadienā pirms plkst. 15:00, tad garantējam, ka darbadienās (Pirmd. – Piektd.) piegādāsim sūtījumu mazāk nekā 24 h laikā.
  • Ja Jums nav sanācis laika pasūtīt preces pirms plkst. 15:00 un vēlaties to ātri nokārtot, vai nepieciešama steidzīgi kāda cita veida informācija (piem., par produktu, kuru neesam ievietojuši mājaslapā), mēs iesakām sazināties ar mums zvanot uz tālruni +371 66163582. 
  • Informāciju par konkrētās preces piegādes termiņu atradīsiet preces aprakstā.

 

Sūtījumu piegāde un cenas

 

Īss cenu pārskats:

* Omniva pakomāti – pasūtījumiem, kuru kopējā summa nepārsniedz 25 €, piegāde maksā 2.40 Eur. Pasūtījumiem virs 25 €, uz Omniva pakomātiem PIEGĀDE BEZ MAKSAS. 

* Omniva kurjers tiešā piegāde no druvīm – līdz – durvīm – 3.60 €.

* Latvijas pasta sūtījumiem uz ārzemēm-  8.40 € .

 

 

Omniva (kādreiz POST24)

Omniva pakomāti atrodas 30 pilsētās visā Latvijā. Omniva pakomātiem ir labas atrašanās vietas, tie ir ērti un viegli pieejami 24 stundas diennaktī. Pakomāti atrodas ārpus telpām, tāpēc ieteicams Omniva pakalpojumus lietot tikai tad, kad āra temperatūra ir 0° līdz + 25°C. Omniva pakomātu atrašanās vietas var apskatīt šeit. Ja izvēlaties Omniva pakomātu servisu, tad uzreiz nākamajā dienā savā mobilajā telefonā saņemsiet sms, kurā tiks norādīts pakomātu durvju kods, kas būs jāievada sistēmā pie paciņas saņemšanas. Omniva pakomāti tiek piepildīti no pirmdienas līdz sestdienai, ne vēlāk kā līdz plkst. 10:00 dienā. Lai saņemtu pilnu informāciju par Omniva pakalpojumu sniedzēju, klikšķiniet šeit.

PIEGĀDES CENA PASŪTĪJUMAM ZEM 25€ IR 2.40€, PASŪTĪJUMIEM VIRS 25€ – PIEGĀDE BEZMAKSAS.

 

Piegāde ārzemēs

Ja vēlies pasūtī preces uz ārzemēm, mēs izsūtīsim reģistrēto vēstuli ar starptautisko Omniva pakalpojuma palīdzību. Piegādes statusu varēs noskaidrot internetā ievadot pasūtījuma numuru. Pasūtījums tiks piegādāts 3-5 dienu laikā, tas var svērt līdz 500 gramiem.

Pakalpojuma cena maksā 8,40€, neatkarīgi no galamērķa valsts.

 

Jaunumi