Dailies Total 1 – vai varat aizmirst par tām?

Dailies Total 1 ir vienas dienas lēcas par kurām 9 no 10 cilvēkiem saka, ka par tām dienas laikā pilnībā aizmirst. Tātad, kas padara šīs lēcas tik populāras ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē?

Dailies Total 1 ir dienas silikona hidrogēla lēcas (lasiet plašāk šeit). Lēcas ir no Delefilcon A materiāla, kurš ir viens no inovatīvākajiem materiāliem. Dailies Total 1 lēcas tiek klasificētas ar lielisku skābekļa caurlaidību – Dk/t 156, kas ir augstākais rādītājs dienas lēcām. Lēcu virsma ir pārklāta ar hidrogēlu, ar biezumu 5-6 µm – tas ir apmēram tik biezs kā zirnekļu tīkla pavediens un līdz 10-20 reizēm plānāks nekā cilvēka mats. Ūdens procents īpašajā gēla slānī ir >80%, savukārt lēcas virsma var saturēt līdz pat 100%.

Dailies Total 1 ražotājs Alcon apgalvo, ka lēcu 80% ūdens saturs ir ļoti līdzīgs radzenes dabiskajam ūdens saturam. Lēcu virsma ir ļoti maiga, elastīga un berzes faktors ir zems, savukārt mitrinošais efekts ir pārsteidzošs. ir tik labi apzināties, ka tik plāns, konkrēta materiāla slānis spēj pastrādāt brīnumus un nodrošināt komforta sajūtu visas dienas garumā? Papildus, šīs lēcas ir iepakotas īpašā šķidrumā, kas satur 0,3% mitrinošu polimēru vielu.

Jūsu acis saglabās mitruma sajūtu! 2017. gadā, Anglijā tika veikts pētījums, kurā dalībniekiem tika lūgts novērtēt lēcu piemērotību un komfortu.

91% no dalībniekiem atzina, ka Dailies Total 1 lēcas ir daudz ērtākas, nekā tie sākotnēji bija domājuši;
98% piekrita, ka lēcas ir patiesi vienkārši izmantot;
92% bija ieinteresēti iegādāties Dailies Total 1 lēcas.
Mūsu atgādinājums, šīs lēcas ir bez UV filtra, tāpēc atcerieties par saulesbriļļu lietošanu.

Tātad, ja vēlaties ikdienas lēcas ar kurām skats saglabātos skaidrs visas dienas laikā (acis tiks mitrinātas, aprūpētas ar skābekli), izvēlieties Dalies Total 1 lēcas.
Starp citu, 2014. gadā, Dailies Total 1 laimēja Labāko Kontaktlēcu Apbalvojumu (Optician Awards – Contact lens product of the year).

Dailies Total 1 lēcu īpašības

SF – stipruma rādītājs -0.5…-10.0 dioprijas
Dia – diametrs 14.1
BC – Izliekums 8.5
Ūdens saturs 33%
Skābekļa caurlaidība Dk/t 156
Materiāls: delefilcon A

Iegādājieties Dailies Total 1 kontaktlēcas šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jaunumi