Biofinity kontaktlēcas – labākās kontaktlēcas?

Iedomājieties – Jūs ievietojat Biofinity kontaktlēcas no rīta, valkājat tās visu dienu darbā, vakarā satiekaties ar draugiem, bet dienas beigās aizmirstat izņemt – nekādas nepatīkamas sajūtas Jums nav un nekas slikts nenotiek. Izklausās lieliski, vai ne?

Biofinity kontaktlēcas ir vienas no popularākajām starp Lecas24.lv pircējiem. Tās ir silikonhidrogēla lēcas, kuru valkāšanas garums – 1 mēnesis, un tās var nēsāt katru dienu pat 7 dienas pēc kārtas. Protams, ir svarīgi, lai jūsu acu ārsts pārbaudītu jūsu acis un piekristu šādai garai kontaktlēcu valkāšanai.

Biofinity kontaktlēcas izveidotas pēc Aquaform tehnoloģijas

Galvenais, lai kontaktlēcas ir ērti nēsāt. Biofinity lēcas ir izveidotas pēc Aquaform tehnoloģijas, pateicoties kurai, kontaktlēcām ir daudz skābekļa. Lielāka skābekļa caurlaidība nodrošina lielāku kontaktlēcu ērtību acīm.

Noskatieties video ierakstu par Biofinity kontaktlēcu Aquaform tehnoloģiju.

Biofinity kontaktlēcas ir elastīgas un mīkstas. Pateicoties Aquaform molekulārajai struktūrai, lēcas virsma ir ļoti dzidra un labi mitrināta. Ja ir tādi ražotāji, kas izmanto mākslīgus virsmas pārklājumus, kura mitruma īpašības ar laiku var samazināties vai pazust, tad Aquaform gadījumā materiāla daļiņas piefiksē ūdeni lēcas iekšpusē, tāpēc lēca paliks mitra un mīksta ievērojami ilgāk. Liela ūdens daudzuma dēļ, olbaltumvielu atlikumi un netīrumi nenosēžas uz lēcas virsmas, tāpēc lēca saglabājas tīra ilgāku laiku. Jo tīrāka lēca, jo mazāk iespējams, ka tā kairinās aci vai izraisīs iekaisumu.

Ja acis nesaņem pietiekami daudz skābekļa, tad mazie asinsvadi sāk izplatīties un kļūst redzami uz acs virsmas. Īsāk sakot, tāpat kā augu lapas, kas tiecas pēc vienīgā loga tumšā telpā, tāpat arī acis – šādā situācijā mēģina saņemt jo vairāk skābekļa. Pateicoties Aquaform tehnoloģijai, Biofinity kontaktlēcas ir ar lielu skābekļa caurlaidību (Dk/t 160), tāpēc jūs varat nēsāt šīs lēcas pat vairākas dienas.

Kontaktlēcu Biofinity forma padara to nēsāšanu ērtāku

Biofinity lēcu mala ir apaļa, tādēļ samazinās lēcu berze acī. Lēcas asfēriskā priekšējā virsma nodrošina nemainīgu attēla redzēšanu – tas nozīmē, ka acs malās redzēs to pašu attēlu, kā arī skatoties caur lēcas centru. Tātad, pat ja Jūs esat tuvredzīgais, Biofinity lēcas ļaus Jums ieraudzīt pasauli tādu, kāda tā ir.

Biofinity kontaktlēcas paredzētas ilglaicīgai nēsāšanai

Biofinity lēcas ir piemērotas lietošanai 6 – 7 dienas pēc kārtas katru dienu un ir derīgas 1 mēnesi. Tātad, varat valkāt tās no rīta līdz naktij, kā arī netīšām aizmigt ar tām.
Ja Jūs gatavojaties lietot lēcas 24 stundas diennaktī, sazinieties ar savu acu ārstu, jo 24 stundu nēsāšanas režīms nav piemērots visiem.

Biofinity kontaktlēcu dati

SF – stipruma diapazons -0,5 … -12,0 dioptrijas
Dia – diametrs 14.0
BC – rādiuss 8.6
Ūdens saturs – 48%
Skābekļa caurlaidība – Dk/t 160
Materiāls – comfilcon A

Labas lēcas ar vairākiem produktu veidiem

Biofinity lēcu produktu līnijā Jūs varat atrast arī „VISIO Hydrogel”, „iWear Oxygen” vai „iWear XR Supreme” lēcas.
Mūsu klienti ir apmierināti ar Biofinity lēcām, un pat 70 aptaujāto pircēju piešķīra šīm lēcām vidējo 4,85 punktu rezultātu.

Vai tās ir labākās lēcas? Ņemot vērā to, ka tās ir piemērotas vairumam cilvēku – tās, laikam, ir vienas no labākajām kontaktlēcām.

Biofinity lēcas un izmēģiniet paši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jaunumi