10 veidi, kā izmantot lēcu konteineri

Lēcu konteineri var būt patiesi noderīga lieta dažādu sīkumu uzglabāšanai. Kastīte ir patiesi praktiska lieta, tāpēc esam sagatavojuši vairākus, noderīgus padomus par to, kā un ko tajā uzglabāt. 

 1. Dodoties īsos ceļojumos, līdzi ņemamie kosmētiskie līdzekļi aizņem salīdzinoši daudz vietas. Lieciet savas lēcas konteinerī uz sāniem, lai blakus pietiktu vietas mazam šampūnam vai pat balzāmam. 
 2. Vai jūs nevarat iztikt bez roku krēma? Pat mazākajā lēcu konteicerī būs vieta roku krēmam. Jūs varēsiet ielikt arī lielāka izmēra sejas krēmu.
 3. Lēcu konteineris ir lielisks trauciņš, kurā droši varat uzglabāt savus gredzenus vai ķēdītes.
 4. Vairākums no mums ceļojumu ar lidmašīnu vai būšanu viesnīcā nevar iedomāties bez ausu aizbāžņiem. Konteinerī ir pietiekoši vietas ausu aizbāžņiem.
 5. Vai arī jūs saskaraties ar problemu, ka pēc mūzikas klausīšanās austiņas sapinās vai pazūt somā? Labā austiņa bieži tiek sajaukta ar kreisās auss austiņu? Konteinerim ir labā un kreisā indikācija, tāpēc katru austiņu ielieciet atbilstošā pusē un vadu aptiniet ap konteineri.
 6. Ja lietojat zāles, tad šajā konteinerī varat uzglabāt vajadzīgās tabletes. Pievērsiet uzmanību tam, ka vairākumam zāļu jābūt oriģinālajos iepakojumos. Tas nozīmē, ka pirms ceļojuma jāpārlasa savu zāļu instrukciju.
 7. Dodieties pārgājienā? Lēcu konteinerī ieberiet sāli, piparus vai cukuru.
 8. Iecienītākā lūpukrāsa saplīsa vai noluza? Zemā temperatūrā izkausējiet to un sapildiet trauciņā.
 9. Ja izmantojat mākslīgās skropstas un vienmēr saskara
  ties ar problēmu atšķirt labo no kreisās? Ielīmējiet tās atbilstošos nodalījumos.
 10. Konteinerī esošais spogulītis var kolapot meikapa koriģēšanai vai uzklāšanai. Šajā trauciņā varat ielikt arī adatas un diegu, kas varētu noderēt ceļojuma laikā.

 

 

Lēcu aksesuāri

Tīrīšanas līdzekļi

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jaunumi